Súťaž s Abertal reality o víkendový pobyt v Tatrách!

Novým partnerom podujatia Rýchlik Zoška – Bratislava sa stala realitná kancelária Abertal reality. Ponúka účastníkom jedinečnú šancu vyhrať víkendový pobyt v apartmáne na Štrbskom plese, ktorý môžete spojiť s behaním po horách. Jedinou podmienkou zapojenia do súťaže je prihlásenie a zaplatenie štartovného. Víťaza (áno, môže ním byť aj člen štafety) vyhlásime po uzavretí prihlasovania a poukaz odovzdáme v cieli pri dekorovaní víťazov. Prinášame vám aj krátky rozhovor s Pavlom Polačekom, majiteľom kancelárie.

Ahoj Paľo. Keď sme sa dávnejšie rozprávali o podujatí Rýchlik Zoška – Bratislava, videl som, že ťa to zaujalo. Prečo si sa vlastne rozhodol nás podporiť?

Pár behov, aj keď kratších, som sa sám aktívne zúčastnil. Uvedomil som si, že sa takéto behy nezorganizujú sami a že je za tým kopec práce ľudí, ktorí do toho dávajú srdce. Je mi to sympatické, tak sme sa rozhodli prispieť svojou troškou do mlyna aj my. Navyše, odjakživa mám k prírode veľmi blízko, takže tento typ pretekov ma oslovil.

Ak sa Rýchlika teda sám zatiaľ nezúčastníš, čo zaujímavé z oblasti športu/outdooru máš v krátkodobom či dlhodobom výhľade?

Tak cca 20 rokov sa motám okolo horolezectva. Verím, že sa mi tento rok niečo pekné podarí vyliezť vo Vysokých Tatrách. No a koncom augusta ma čaká horský kros Gerlachov – Sliezsky dom. Je to pre mňa už taký rituál, keďže ho pobežím šiesty raz. Aj keď pravdou je, že prvý krát som ho bežal tak trochu náhodou. Išiel som z Bratislavy na víkend do Tatier a volal som kamarátovi Romanovi z Popradu či si spolu nedáme pivo. On že rád, no v sobotu dopoludnia už má program. Nejaký beh, trochu do kopca, či to neskúsim … Tak som skúsil, skoro „zomrel“ a o rok som tam bol znova.

Povedz nám niečo v skratke o firme, ktorú máš.

Spoločnosť Abertal reality ( www.abertal.sk )sa venuje, ako to vyplýva už aj z názvu, podnikaniu v oblasti realitného trhu. Okrem štandardných služieb, ktorými sú kúpa, predaj a prenájom nehnuteľností poskytujeme klientom aj bezplatné hypotekárne poradenstvo a naviac sa venujeme aj správe investičných bytov. Časť našich klientov vlastní nehnuteľnosti ako určitú formu investície. Starostlivosť o byty či domy radi prenechajú niekomu inému, kto sa im o ich investíciu stará, aby sa sami mohli venovať iným aktivitám.

Čo by mali účastníci Rýchlika vedieť o tvojej špeciálnej ponuke?

Víkendový pobyt v apartmáne, ktorý sme poskytli ako jednu z cien do súťaže Rýchlik Zoška – Bratislava, je možné spojiť s aktívnym oddychom vo Vysokých Tatrách. Apartmán sa nachádza priamo na Štrbskom plese. Je kompletne zariadený, má dve samostatné izby, je vhodný aj pre rodiny s deťmi. Okolie ponúka viacero možností – od nenáročných prechádzok okolo plesa, cez príjemné prebehnutie sa na Popradské pleso, až po celodennú turistiku, napríklad výstup na Kriváň.

Máš nejaký špeciálny odkaz pre malokarpatských bežcov a diaľkoplazov?

Tešme sa, že tie Malé Karpaty máme priamo za domom. A hlavne držím palce organizátorom aj bežcom, nech im vyjde počasie a nech všetkým účastníkom pribudne do zbierky ďalší super zážitok.

Ďakujem ti rozhovor.

Vlado

#rzb2016 #tuzacinaultratrail

Pridaj komentár