ZKR Gaudeamus sa spája s RZB a ponúkne jedinečné služby

Zariadenie komunitnej rehabilitácie Gaudeamus na Mokrohájskej ceste 3 sa stalo partnerom podujatia Rýchlik Zoška – Bratislava. Ide o zariadenie sociálnych služieb, ktoré poskytuje svoje špecializované služby občanom s telesným, mentálnym a kombinovaným postihnutím, ako aj poradenské služby v tejto oblasti určené pre verejnosť. V Bratislave je toto zariadenie známe ako „Mokrohájska“.

Okrem toho, že ZKR Gaudeamus poskytne svoj areál pre potreby cieľa, ponúkne účastníkom v spolupráci s OZ SLOVAK ULTRA TRAIL a ďalšími neziskovými organizáciami aj dodatočné služby, a to predovšetkým:

  • Športové zázemie so šatňami, sprchami a WC
  • Športové masáže v cieli v cene štartovného
  • Ručnú výrobu pamätných plakiet a cien pre víťazov v chránených dielňach
  • Dekorovanie víťazov a účastníkov v cieli
  • Catering pre účastníkov

Za Rýchlik Zoška – Bratislava touto cestou veľmi pekne ďakujeme a veľmi sa tešíme, že sa na našom podujatí touto formou budú môcť podieľať nielen zdraví a šťastní ľudia, ale aj ľudia, ktorí to majú vo svojom živote z rôznych príčin oveľa ťažšie.

Rýchlik zároveň ponúkne účastníkom možnosť dobrovoľne prispieť na chod na rozvoj tohto unikátneho sociálneho zariadenia výmenou za drobné upomienkové predmety, či pripojiť sa k dobrovoľníckym výzvam na sociálnych sieťach. Veríme, že týmto krokom prispejeme k naplneniu našej vízie skutočného komunitného podujatia a tým aspoň symbolicky vrátime „požičané“.

#rzb2016 #vsetcismeludia #bezcirobiadobro

Pridaj komentár