Rýchlik 2020 je v cieli

Rýchlik 2020 je úspešne v cieli.

Tento rok sa na jeho štarte stretlo celkom 222 bežcov.Počasie nám prialo a užili sme si spolu skvelý deň. Chceme sa poďakovať najmä ľuďom, ktorí nám v mnohom pomohli, aby sme tento pretek pre vás mohli úspešne zorganizovať.V prvom rade sú to dobrovoľníci na občerstvovacích staniciach, bez ktorých by to jednoducho nešlo.

Velitelia občerstvovacích staníc Slavo Glesk, Maroš Tevec a Martin Detvaj zvládli svoju funkciu výborne o čom svedčí aj spokojnosť vás bežcov. Ďakujeme aj Mirovi Paučekovi, Mati Hanckovej, Andrejovi Pácalovi, Silvii Slezákovej, Majke Štefánikovej a ostatným dobrovoľníkom na občerstvovačkách a v cieli. Boli ste skvelí!Poďakovanie patrí Pohotovostný pátrací tím pri koordinácii bežcov na trati. Úžasná partia skvelých ľudí. Špeciálne ďakujeme Julovi z PPT, ktorý dopomohol zranenému bežcovi (zlomená kľúčna kosť, rozbité koleno) dostať sa na občerstvovaciu stanicu. A dobrovoľníčke Ľudke Guerin, ktorá ho transportovala do nemocnice na ďalšie ošetrenie. Ďakujeme našim partnerom RunningPro, FITCLINIC, Fitendo, Fobos Media, Dogwear.sk, bombusenergy.sk a tasteofthewild.sk za spoluprácu a poskytnuté ceny pre víťazov.Ďakujeme Gaudeamus ZSS za poskytnutie priestorov cieľa, ochotu pomôcť, spolupracovať a ich kuchárom za vynikujúcu polievku a guláš.

Priestory pre občerstvovacie stanice nám opäť poskytli Chata Korenný Vrch, Hostinec Rozmarín a Koliba u Johana. Ďakujeme. Spoločnosti AST PRESSKAM za pomoc a spoluprácu pri koordinovaní našich bežcov pri ich preteku automobilov do vrchu na Pezinskej Babe.

V neposlednom rade sa chceme poďakovať všetkým vám bežcom za vašu účasť a skvelú náladu. Veríme, že sa vám jazda páčila a tešíme sa na vás na štarte Rýchlika 2021.

Saška & PeterOrg RZB

Leave a Reply